Ik zit ergens mee
Herken je dat? Er gebeuren dingen in je leven die je leven op z’n kop zetten. Of je zit met vragen. Je vraagt je af wat de zin van het leven is, wat de zin is van de dingen die er gebeuren in je leven of in de wereld. Op dat soort momenten kan het fijn zijn om je zorgen te delen met iemand die naar je wil luisteren zonder oordeel. Wat kan het helpen als er iemand is die jouw zorgen in gebed kan brengen. Zit je ergens mee en vind je het fijn als er iemand is die naar je luistert? Mail gerust naar: [email protected]
Je kunt ook de website bezoeken Home - Ik Zoek God. Hier lees je artikelen over recente vragen - gesteld door online zoekers - over allerlei thema’s rondom God, geloof en zingeving.
Of zou je God wel eens een mailtje willen sturen? Op vraagaanGod kan dat. Je zult van betrokkenen van de website een antwoord krijgen.